Ubytovanie Bratislava v štvorhviezdičkovom hoteli Barónka
Rezervácia
ubytovania

LastMinute
akcie

Pobyty

Ubytovanie Bratislava v štvorhviezdičkovom hoteli Barónka

 
Hotel Barónka
Mudrochova 2
835 27 SK - Bratislava - Rača
Tel.: +421 2 44 87 23 24
44 88 20 89
Fax: +421 2 44 88 54 00
Email: recepcia@hotelbaronka.sk

NEPREHLIADNITE

REKONŠTRUKCIA REŠTAURÁCIE!

Vážení hostia, z dôvodu rekonštrukčných prác v našej reštaurácii Vás  v termíne od 3.1. - 08.02.2017 radi obslúžime vo vinárni hotela. VCHOD DO VINÁRNE JE CEZ RECEPCIU HOTELA. Za pochopenie Vám ďakujeme!

PLESY V HOTELI BARÓNKA****

Vážení klienti, aj v roku 2017 pripravujeme pre Vás obľúbené plesy -  Valentínsky ples - 11.2.2017, Maškarný bál 11.3.2017. Rezervujte si tieto termíny pre Vašu zábavu už teraz a viac informácií Vám prinesieme už čoskoro.

DENNÉ MENU

Vážení klienti, srdečne Vás pozývame ochutnať naše denné menu - polievka, hlavné jedlo s prílohou a citronáda za 4,90 €!

NA PRENÁJOM: APARTMÁNY A KANCELÁRIE V HOTELI BARÓNKA!

Kompletne zariadené apartmány už od 360 €! Kancelárie už od 16 m2 len za 150 €! Množstvo benefitov! Viac informácii tu

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Presne na mieru Vám pripravíme darčekové poukážky na všetky naše služby.

ŠTÚDIO ESTETIKA

Štúdio estetika

NOVINKY MAILOM

Pre zasielanie noviniek do Vašej emailovej schránky zadajte prosím adresu:

UBYTOVANIE

NÁVRAT NA ÚVOD

Štvorhviezdičkový hotel Barónka ponúka svojim hosťom kvalitné ubytovanie v Bratislave vo svojich moderne a plne zariadených  izbách so 149 lôžkami. Izby sú v dvoch kategóriách 3* a 4* s možnosťou prístupu na internet prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. K dispozícii sú aj izby pre nefajčiarov a bezbariérová izba pre hendikepovaných hostí.

V štvorhviezdičkovej kategórií ponúkame ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch v kategórii štandard alebo biznis. Biznis apartmány pozostávajú zo spálne a pracovne. Všetky izby sú zariadené komfortným nábytkom, ktorý zabezpečuje ubytovanie maximálneho pohodlia. V izbách sa nachádza individuálne nastaviteľná klimatizácia, LCD televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón s priamou telefónnou linkou, trezor, minibar a sušič na vlasy. Váš komfort je pre nás prvoradý, preto ponúkame služby a ubytovanie tej najvyššej kvality. V pohodlí izieb alebo apartmánov si môžete pripraviť chutnú kávičku alebo čaj. V apartmánoch sa tiež nachádza DVD prehrávač s pestrou ponukou filmov.

V trojhviezdičkovej kategórií ponúkame ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách (s možnosťou prísteľky) a v apartmánoch štandard. Na všetkých izbách sa nachádza televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, chladnička a sušič na vlasy. Apartmán je navyše vybavený DVD prehrávačom s rôznorodou ponukou filmov. Taktiež ponúka možnosť prípravy chutnej kávy alebo čaju.

Popri ubytovaní poskytujeme aj vlastné hotelové parkovisko pre 90 osobných áut a 5 autobusov. Ponúkame aj možnosť parkovania v podzemnej garáži, ktorá sa nachádza v objekte vzdialenom 50m od hotela Barónka.

V prípade, že hľadáte ubytovanie v Bratislave, hotel Barónka je tou najlepšou voľbou.

 

COOKIESOCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOVOBCHODNÉ PODMIENKY

Partneri

Hotel Zátoka
www.svadbazlasky.sk
Andrea
Hotel Kaskády
Plavecká akadémia

Ubytovanie Bratislava

ubytovanie hotel