Referencie - hotel Barónka Bratislava
Rezervácia
ubytovania

LastMinute
akcie

Pobyty

Referencie - hotel Barónka Bratislava

 
Hotel Barónka
Mudrochova 2
835 27 SK - Bratislava - Rača
Tel.: +421 2 44 87 23 24
44 88 20 89
Fax: +421 2 44 88 54 00
Email: recepcia@hotelbaronka.sk

NEPREHLIADNITE

OTVÁRACIE HODINY POČAS VIANOČNÝCH SVIATKOV

Hotel Barónka bude počas vianočných sviatkov zatvorený v termíne : 21. - 27.12.2018 Otvárame dňa 27.12.2018 o 8:00 ráno.   Prajeme Vám Veselé Vianoce a krásne sviatky !  

LÍSTKY NA SILVESTROVSKÚ ZÁBAVU UŽ V PREDAJI !

Rezervácia a kúpa lístkov je možná priamo na recepcii hotela, prípadne na recepcia@hotelbaronka.sk alebo na tel. č. 02 / 44 87 23 24, tešíme sa na Vás !

OLDIES PARTY 19.01.2019 !

Lístky na ďalšiu OLDIES PARTY sú už v predaji! Príďte sa k nám zabaviť.  

NOVINKY MAILOM

Pre zasielanie noviniek do Vašej emailovej schránky zadajte prosím adresu:

VAŠE OHLASY

NÁVRAT NA ÚVOD

Napísali o nás:

"Dobrý deň prajem, dňa 21.1.2017 mala stužkovú slávnosť škola Cirkevná stredná škola elektrotechnická Vazovova ul., Bratislava. V mene rodičov chcem vyjadriť veľké poďakovanie a uznanie najprv p. prevádzkarovi, ktorý bol veľmi ústretový a pomohol nám pri príprave stále sa meniacej stužkovej. V neposlednom rade vďaka patrí aj obsluhujúcemu personálu, ktorý zvládol obsluhu napriek preplnenej sále na profesionálnej úrovni. Ešte raz v mene rodičov veľká vďaka. S pozdravom Renáta M."

"Po úspešnej svadbe zo dňa 28.5.2016 všetkým vrelo odporúčam hotel Barónka. Naozaj sme veľmi spokojní - krásna výzdoba, veľmi chutné jedlo, ochotný a milý personál. Chceli by sme sa ešte raz poďakovat celému kolektívu čašníkov, kuchárov. Špeciálne poďakovanie patrí pánovi Dávidovi P. za profesionálny prístup, veľmi dobrú organizáciu a starostlivosť, férové jednanie a za všetky služby ktoré spravili náš veľký deň tým najkrajším." Maťka a Milanko

(Facebook, 30.05.2016)

 

"Dobrý deň, ešte raz ďakujem dnes za úžasný prístup a skvelý personál, všetko bolo úplne dokonale pripravené a veľmi dobre sa nám tam pracovalo."

Petra V., Education Manager Matrix (e-mail, 12.04.2016)

 

„... máte neskutočné menu čo sa výberu týka, jedlo je veľmi chutné, personál je príjemný... Určite budem rada, keď mi budete posielať ponuky i naďalej, každému Vás odporúčam. Držím Vám palce a ďakujem.“

Monika K. (e-mail, 4.3.2016)

 

"Dobrý deň, touto cestou sa Vám všetkým chceme poďakovať za to ako ste sa o nás starali počas plesu. Ďakujeme pánovi prevádzkarovi za výbornú komunikáciu a veľkú trpezlivosť, ktorú s nami mal, a všetkým členom tímu...bolo nám skvele. Ďakujeme."

 za plesový tím
Jarka S. (mail, 12.02.2016)

 

" Hotel Barónka sme si vybrali na odporúčanie našich známych a musím povedať, najlepšia voľba. Príjemné rostredie, priateľský prístup a ochota nám so všetkým pomôcť sú v tomto hoteli na dennom poriadku ,čo sa nám osobne veľmi páčilo. Mali sme svadbu vo veľkej sále, ktorú nám aj ozdobili, takže sme boli bez starostí. Jedlo chutilo všetkým hosťom, ohlasy boli len a len kladné. Ak zvažujete nad tým hotelom, tak jednoznačne doporučujem."

Zuzana Sch. (Mojasvadba.sk, 1.2.2016)

 

 

"V piatok 15.1.2016 sme mali v hoteli Barónka stužkovú. Všetko bolo krásne pripravené, personál milý a ochotný splniť akékoľvek prianie. Jedlo bolo super, vedeli zabezpečiť stravu bezlepkovú, bez mlieka, vegetariánsku..... Jednoznačne odporúčam tento hotel na stužkovú, či inú slávnosť. Bolo nám tam dobre a ak bude nejaká príležitosť, určite sa vrátime. Ďakujeme všetkým z hotela, čo nás obsluhovali a starali sa o nerušený priebeh akcie a aj pánovi prevádzkarovi, ktorý s nami komunikoval ako prvý a zabezpečil všetko podľa našich prianí.
IV.GDME, CSOŠE P.G.Frassatiho"

Anna Š. (Facebook, 17.01.2016)

 

"Dobrý deň,

 

dňa 4.12.2015 sme vo Vašom zariadení hotel Barónka v Bratislave mali stužkovú slávnosť. Táto pre nás a naše deti mimoriadna udalosť dopadla vynikajúco. Bola skvelá zábava, jedlo, výborná atmosféra. Nemalú zásluhu na zdarnom priebehu tejto udalosti mal i váš kolektív čašníkov ,ktorí  vynikali profesionalitou, milým správaním a ústretovosťou. Postarali sa nielen o výbornú obsluhu, ale i peknú výzdobu, jedlo a plynulý chod celej stužkovej. Ako sa hovorí, že všetko stojí a padá na ľuďoch, a preto môžete byť právom hrdí na vašich pracovníkov, ktorí robia svojím prístupom a profesionalitou dobré meno celému hotelu. Veľká vďaka patrí aj pánovi Eichlerovi za ústretovosť a výborné organizovanie celej akcie. V mene svojom, rodičov, profesorov a študentov 4.A triedy Strednej umeleckej školy scénického výtvarníctva v Bratislave  vám chcem zaželať veľa úspechov, spokojných zákazníkov a ešte viac takých pracovníkov, ktorí  budú šíriť dobré meno vášho hotela.

 Prajem vám krásne a požehnané vianočné sviatky a všetko dobré do nového roku 2016

 S pozdravom"

 Ing. Zuzana H. (email, 10.12.2015)

 

"Dobrý deň pán prevádzkar,

srdečne ďakujeme za prípravu a priebeh našej rodinnej oslavy. Sme spokojní so všetkými službami, kuchyňou, personálom, výzdobou a celým prístupom.
O desať rokov oslávime aj 90-k. Možno.:-)
Želám Vám veľa spokojných hostí. S pozdravom."


Mirka B. (email, 01.11.2015)

 
 
 
"Dobrý deň,
dovoľte mi, aby som vyjadril veľké ĎAKUJEM Janke, Petrovi, Igorovi i všetkým, ktorí sa podieľali na príprave kulinárskych dobrôt a za výborne odvedenú prácu, ktorá umocnila skvelú oslavu mojich narodenín.
Ak bude príležitosť určite to opäť vyhrá Barónka a aj moji kolegovia už vedia, kde dopadne párty na výbornú."
 
Štefan Š. (email, 14.10.2015)

 

"Dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala za vynikajúcu organizáciu. Prosím pochváľte aj kolegynky z recepcie, ktoré ten deň 2.7.2015 mali službu. Boli úžasné, zabezpečili úplne všetko čo som potrebovala okamžite. Rovnako páni na službe v jedálni zvládali náš veľmi krátky nápor bravúrne a rýchlo nás prestravovali. Ešte raz všetkým vám, ktorí ste sa zúčastňovali priamo, či nepriamo organizácie a zabezpečovania všetkých aktivít pri seminári, ďakujem. Vaše služby využijem s radosťou opätovne."

 Milada N. (email, 10.07.2015)

 

"Výborné služby, pozorný a nepretržite milý personál, ústretový prístup k individuálnym požiadavkám, vychvaľované jedlo aj s ubytovaním s raňajkami. A najlepšie referencie na záver - spokojní svadobčania vychvaľujúci svadbu v tomto hoteli. Viac si ako ženích od hotela nemôžem želať a pri ďalších akciách je Barónka prvá na zozname".

Tomáš S. (Facebook, 19.05.2015)

 

"Odporúčam všetkými desiatimi. Igor a spol ste veľmi šikovní a profesionálni a zároveň ľudskí. Ďakujem za hladkú spoluprácu".

Milan P. (Facebook, 10.05.2015)

 

"Tichá časť mesta, ochotná pracovníčka recepcie, šikovní čašníci, výborná večera... nie je čo vytknúť".

Ernest (Booking.com, 13.04.2015)

 

"Páčila sa mi príjemná atmosféra, priam domovská, ktorú mi vytvoril personál hotela, či už na recepcií alebo v reštaurácií. Vybavenie izby štandardné a všetko, čo som potrebovala som tam našla. Príjemne mi padol aj bazén, ktorý som využila po práci".

Janka (Booking.com, 01.03.2015)

 

COOKIESOCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOVOBCHODNÉ PODMIENKY

Partneri

Hotel Zátoka
Sphere Card
www.svadbazlasky.sk
Andrea
Hotel Kaskády
Plavecká akadémia

Referencie - hotel Barónka